Złoty medal w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików

W sobotę 10 października podopieczni Trenera Wiktora Siłuszyka wzięli udział w zawodach z których do Myślenic wrócili z 3 medalami. W Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików rozegranych w Bielsku- Białej startowali zawodnicy urodzeni w latach 2005-2006 z województwa śląskiego, małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego.

W Bielsku Nasz klub reprezentowali Aleksandra Nosek oraz Adam Stopka. W kategorii 50 kg złoty medal wywalczył Adam Stopka, który wszystkie swoje walki wygrał przed czasem i stanął na najwyższym stopniu podium. Brawo.W drugim turnieju tego dnia czyli Międzynarodowym Turnieju dzieci „JUDO SALT CUP WIELICZKA 2020” wystartowała Amelia Różańska, Amelia Zięba oraz Milan Ostafin. Po zaciętych pojedynkach srebrny medal zdobyli Amelia Zięba oraz Milan Ostafin. Amelia Różanska zakończyła zawody na 5 miejscu. Brawo.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.