Srebrny medal na Judo Cracow Judo Open 2021

W sobotę 4 września w Krakowie w odbywał się międzynarodowy turniej judo Cracow Judo Open 2021, w którym wystartowało 804 zawodników z 15 państw.

W turnieju, który stał na bardzo wysokim poziomie a przeprowadzony został w nowoczesnym Ośrodku Sportu i Rekreacji „Kolna”, wystartowali młodzi judocy w czterech kategoriach wiekowych: juniora młodszego, młodzika oraz w kategorii dzieci.

W pierwszych zawodach po wakacjach w Krakowie wystartowali również zawodnicy T.G. Sokół Myślenice w składzie Oliwia MURZYN, Aleksandra NOSEK, Natalia PIĘKOŚ, Jakub SALA, Adam STOPKA, Hubert Strzelec, Wiktor KĘSEK.Z naszych reprezentantów najlepiej zaprezentował się Hubert STRZELEC, który w wadze -81kg wywalczył srebrny medal. Hubert bardzo dobrym stylu wygrywał wszystkie swoje walki, awansując do finału, gdzie przegrał z zawodnikiem klubu „Czarni Bytom”.

Blisko miejsca na podium była Aleksandra NOSEK, która walcząc w kategorii 63kg awansowała do półfinału, lecz przegrała walkę o finał i spadła do repasaży, gdzie przegrała walkę o brązowy medal, zajmując dobre piąte miejsce.

Pozostali zawodnicy trenera Wiktora Siłuszyka po dobrych i zaciętych pojedynkach odpadli w walkach eliminacyjnych do miejsc punktowanych.

Wielkie brawa za postawę dla wszystkich zawodników T.G. SOKÓŁ Myślenice, którzy dzielnie walczyli na w CRACOW JUDO OPEN 2021.Przed nami kolejne zawody – w najbliższy weekend (11 września) Międzynarodowe Mistrzostwa Małopolski 2021 w Wolbromiu. Trzymajcie kciuki i życzymy powodzenia!