MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW i MŁODZICZEK W JUDO

W sobotę 8 maja 2021 r. w Bielsku-Białej odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Judo. W turnieju rywalizowali zawodnicy rocznika 2006 – 2007 z województwa małopolskiego, podkarpackiego, śląskiego i świętokrzyskiego.

W Bielsku-Białej Nasz klub reprezentował: Hubert Strzelec, Milan Ostafin, Amelia Różańska, Jakub Sala. Najlepiej spośród podopiecznych trenera Wiktora Siłuszyka spisał się Hubert Strzelec, który zdobył srebrny medal, walcząc w kategorii wagowej (81kg). Hubert w przebojowym stylu awansował do finału, gdzie niestety przegrał walkę o złoty medal. W Bielsku blisko miejsca na podium był Milan Ostafin (42kg), który po dobrych walkach został sklasyfikowany na 4 miejscu. Bardzo dobrze walcząca Amelia Różańska (48kg) po zaciętych walkach zajęła 5 miejsce. Jakub Sala (60kg)mimo dobrych walk odpadł w walkach eliminacyjnych.

Kolejne zawody już 22 maja w Bochni. Trzymajmy kciuki za kolejny dobry występ młodych judoków T.G. „Sokół” Myślenice.