ELIMINACJE DO OGÓLNOPOSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY

W sobotę 26.03.2022 w Bielsku-Białej odbyły się pierwsze Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży dla zawodników województwa śląskiego, małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. W eliminacjach do Mistrzostw Polski Juniorów i Juniorek Młodszych wystartowała czteroosobowa reprezentacja T.G. Sokół Myślenice w składzie: Aleksandra Nosek, Natalia Piękoś, Maciej Mitan, Adam Stopka. Podopieczni trenera Wiktora Siłuszyka po dobrych pojedynkach wywalczyli trzy miejsca na podium oraz ważne punkty do awansu na Mistrzostwa Polski. Brawo Sokoły. 3 miejsce wywalczyła Aleksandra Nosek walcząca w Bielsku-Białej nie tylko z zawodniczkami, ale też z bólem po urazie barku, którego doznała kilka dni przed zawodami. Trzecie miejsca wywalczyli również Adam Stopka i Maciej Mitan, dla których to pierwszy start w kategorii juniora młodszego i od razu świetny wynik. Pomimo dobrej postawy Natalia Piękoś nie awansowała do strefy punktowanej. Wielkie brawa dla wszystkich naszych zawodników startujących w zawodach. Teraz czas na trening, bo już 9.04.22r II Eliminacje do O.O.M wiec będzie szansa na powtórzenie dobrego wyniku a może coś więcej i za to będziemy trzymać kciuki.