5 medali dla Sokoła podczas VIII Memoriału im. Pawła Pytlińskiego

W dniu 28.02.2021 w hali Wisły Kraków odbył się turniej VIII Memoriał im. Pawła Pytlińskiego, byłego zawodnika sekcji judo Wisły Kraków, indywidualnego i drużynowego wicemistrza Polski oraz reprezentanta kraju. W zawodach wystartowali zawodnicy z 22 klubów z województwa: małopolskiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego i śląskiego. Młodzi judocy rywalizowali ze sobą w kategorii dzieci i młodzików, walczyli oni nie tylko o medale, ale też o punkty do rankingu wojewódzkiego. W Krakowie nie mogło zabraknąć zawodników T.G. Sokół Myślenice, którzy wystartowali w składzie: Amelia Różańska, Maciek Mitan, Sebastian Stopka, Milan Ostafin, Hubert Strzelec, Jakub Sala, Adam Stopka.

Dla większości podopiecznych trenera Wiktora Siłuszyka zawody w Krakowie były pierwszymi zawodami, po rocznej przerwie, a dla Maćka Mitana był to prawdziwy debiut. Po zaciętych pojedynkach zawodnicy Sokoła zdobyli 5 medali:

Srebrny medal wywalczyli – Hubert Strzelec oraz Milan Ostafin
Brązowy medal wywalczyli – Maciek Mitan, Adam Stopka, Sebastian Stopka.

GRATULUJEMY!!!

Już za tydzień 6.03.2021 młodzi zawodnicy „Sokoła” będą mieć szanse na poprawę swoich wyników oraz zdobycie kolejnych medali i punktów, ponieważ zaczynają rywalizację w pierwszym w tym roku JUDO INTERNATIONAL LEAGUE, który odbędzie się w Jaśle.